Kalite ve alüminyum levha plaka fiyatını belirleyen ana faktörlerden

- Sep 11, 2017 -

Alüminyum malzemeler için tavan alüminyum alaşım, saf alüminyum olabilir. Ama nedeniyle farklı alaşım alüminyum alaşım mekanik özellikleri tarafından neden içeriği farklıdır, çiçek hastalığı malzeme alüminyum alaşım için geçerli Yurtiçi kullanımı beş notlar ayrılmıştır:

Birinci sınıfı: Alüminyum-magnezyum alaşım, ayrıca manganez parçası içerir, malzeme en büyük avantajı iyi antioksidan kapasite ve manganez içeriği nedeniyle çok belirli bir güç ve sertlik var, çiçek hastalığı yapmak için ideal bir malzeme. Çin'in güneybatısında alüminyum bitki alüminyum en istikrarlı performansını işleme.

İkinci sınıftan: Alüminyum-mangan alaşımlı, maddi güç ve sertlik alüminyum-magnezyum alaşım biraz daha iyi. Ama antioksidan kapasite alüminyum-magnezyum alaşım biraz daha düşük. Her iki koruyucu tedavisi yapılır gibi temel olarak kendi antioksidan çözmek için kapasite kadar iyi alüminyum-magnezyum alaşım, eksiklikleri değil yerli Ruimin Alüminyum alüminyum en istikrarlı performansını işleme.

Üçüncü sınıf: alüminyum alaşım, mangan alaşımlı, magnezyum içeriği daha az. Bu yüzden onun güç ve sertlik alüminyum-magnezyum alaşımlı ve alüminyum-mangan alaşımlı önemli ölçüde daha düşük (ama fiyatı pahalı). Onun yumuşak, nedeniyle, en temel düzlemsellik karşılamak için temel bir belirli kalınlığı, sürece işlemek kolay