Yüksek Profil ve Zarif Kapalı Stadyum Perdesi Duvar Alüminyum Panel Projesi

- Dec 13, 2017 -

Bu stadyum California'da, Roberts Pavilion olarak adlandırılıyor.    yeni inşa edilen kapalı stadyum College of Liberal Arts in California. Roberts Pavilion , dış dekorasyon için PVDF Alüminyum Perde Duvar Panelini kullanıyor , tüm görünüm asil ve parlak, bir sürü insanı ziyaret etmeye ve bu görüntünün tadını çıkarmak için dürtü yapmaya çekin. Dış perde duvar flor-karbon alüminyum tek panel hava direnci özelliğine sahiptir, hava koşullarına dayanıklılık 30 yıla kadar varabilir ve rengi solmayan tutabilir.


5.jpg


Roberts Pavilion da son derece parlak ve gece esen . Günümüzde, PVDF Alüminyum Perde Duvar Paneli yavaş yavaş Wanda, Wal-mart ve diğer büyük müze, alışveriş merkezi projelerine uygulanmaktadır.


1.jpg4.jpgRoberts Pavilion dinlenme salonu alüminyum bal peteği panelini tavan dekorasyonu olarak kullandı, Alüminyum Petek Panelli Tavan ses yalıtımı etkisi yapabilir, iç dekorasyon uygulaması için yüksek kaliteli yapı malzemesidir.

3.jpg


Ancak Roberts Pavilion fitness bölgesi daha düşük-anahtar, kullanımı Ağaç Tane Alüminyum Profil Tavan bir yandan, alanın hava akışını güçlendirmek, aynı zamanda alüminyum dikdörtgen boru uygulaması için iç tasarım ve süs için esnekliğini artırdı .


2.jpg