Atipik alüminyum Düz Panel tarafından yapılan daire yüzük

- Dec 01, 2017 -

     523146_11_011.jpg


Mianyang Merkez Hastanesi, genel tasarımı olan uluslararası modern hastane ile standart, hastane üç ana bölümden: ayakta bölümlere, Sağlık Bakanlığı, yatılı, yüksek konsantrasyonlu düzenlenmiştir. Ayrıca, Sağlık Bakanlığı paylaşımı tarafından ayaktan bölümü ve yatılı bölümü olabilir.  Her zaman metal alüminyum panel ve alüminyum tavan hastane iç dekorasyon için ilk tercih olmuştur.  Bu yangın dayanımı, oksidasyon mukavemeti, kolay kurulum, estetik, temiz, tüm iyi özelliği için kolay hastane ortamı gereksinimlerini karşılamak, arkadaki ses emici malzeme delme için hastaneye gürültülü olabilir  paraziti azaltın.


523150_15_015.jpg


Atipik alüminyum Düz Panel proje tasarım gereksinimlerini temel alarak, hassas işleme donanımları, kesme, tesviye, katlama, yiv açma, boynuzları, kaynak, taşlama ve işlem işleme alüminyum panel ürünleri püskürtme yoluyla kullanın.

523153_18_018.jpg


Atipik alüminyum Düz Panel gibi eşsiz tasarımı sayesinde, yapısı rasgele ve farklı şekiller. Modern dekoratif özellikler bütünleştirilmesi ve kez büyük anlam olduğunu tam olarak atipik alüminyum Düz Panel özünü yansıtıyordu. Düz panel bir yüzüğü sarılmış atipik alüminyum tarafından dinamik bir öğe için iç mekan getir.523159_25_024.jpg