Alüminyum Panel alanı tasarım projesi yuvarlak

- Nov 30, 2017 -

Teknolojinin ilerlemesi ile digitalized film tarama sinemalar, film makaraları yığınları artık Odalar eleme dizilir. Eski günlerde, Filmler film makaraları saklanır, film sinemalarda projektörler makaraları çalıştırarak ekranlı. Tasarımcılar silindirlerin dönen hareket bu sinema tema kabul, yakalanan ve etkileyici ve kazandığmız film izleme ortamında canlandırdı.


5.jpg


Seyirci lobiye girerken, onlar yuvarlak levhalar tüm tavan arasında düzenlenmiş tarafından vurdu olacak. Film makaraları tasarımcılar tarafından dikkatli bir şekilde bağlantılı, büyük yuvarlak tabak 2.8 metre çapında, ortaklaşa bir büyük ve güçlü tavan özelliği biçimi olarak betimlenir. Bu plakaları birbirine yakından örtüşmesi için düzenlenir ve çeşitli yükseklikte yerleştirilir. Ahşap tahıl desen ve Aydınlatma etkisi birlikte hareket ve dönüş ortasında donmuş film makaraları benzeyen süspansiyon, duygusu yaratmak. Ahşap desenleri, ahşap tahıl desen nereye belgili tanımlık 3D sonuç artırır ve doku ekler ile boyalı alüminyum paneller tabaklarDüz alüminyum paneller.

Kabul edilen tasarımcıları dünya sesi lobide hafif ve sıcak bir atmosfer yaratan bu projenin ana renk düzeni olarak. Kahverengi 2 farklı tonları içinde taşlar yerde kullanılır, bu uzun taş çizgili yuvarlak tabak tavan özelliğiyle hizalamak, tabakları yere dökme gölgeler koyu taş taklit. Doğrusal zemin desen de hareketi, lobide dinamik bir ortamda ortaya çıkan tavan özelliği duygusunu güçlendirir.


3.jpg


tüm görsel bir şok kitleye ama aynı zamanda toprak tonları getiren tavan arasında lobide sıcak bir atmosfer yaratmak film makaraları temsil eden yuvarlak tabak devam


1.jpg


taşları çizgili kahverengi 2 farklı tonlarında tasarımcılar tarafından dikkatli bir şekilde bağlı olan yuvarlak plakaları tavan altında paralel


2.jpg


6.jpg


4.jpg