Çatı Arası PVDF Kaplı Alüminyum Panel

Çatı Arası PVDF Kaplı Alüminyum Panel

Şartname: özelleştirilmiş

Kalınlık: genellikle 1.5-3.0mm

Yüzey İşlem: PVDF kaplı

Hammadde: alüminyum alaşımı 1100, 3003, 5257, 6061 serisi

Menşe ülke: Guangdong Çin

Ürün ayrıntıları

Binanın tasarım ve dekorasyonu Çatı Arması, zaman gelişimi, özellikle modern üst katlardaki çatının alt kısmındaki binalarda Roof Soffit PVDF kaplı Alüminyum Paneli yaygın olarak kullanılmaktadır.

Roof Soffit PVDF kaplı Alüminyum Panel, mükemmel hava direnci, korozyon direnci, hafifliği ve montajı kolay iç ve dış dekorasyonda geniş kullanım alanı bulmaktadır.

Roofing Soffit PVDF kaplı Alüminyum Panel özellikleri: Birincisi, kolay kurulum. Bina yüzeyinin dekoratif ihtiyaçlarına göre, PVDF kaplı Alüminyum Panel, kaynak, bükme ve diğer teknolojilerle belirli ebatlarda spesifikasyonlara tabi tutulmuştur. Herhangi bir karmaşık geometrik modelleme özelleştirilebilir. Çelik yapı, basit ve kullanışlıdır. İkincisi, renk çeşitliliği ve hava kabiliyeti. Tasarımcının gereksinimlerine göre ilgili Pantone rengine göre renk oluşturabilir.

Çatı Kaplama Soffit PVDF kaplı Alüminyum Panel püskürtme süreci: İlk olarak, püskürtme öncesi plaka, sac yüzey kaplama ve metal yüzey yapışması ve oksidasyon direnci artırmak için krom filmi üretmek için yağ dezenfeksiyon ve kimyasal işlemler geçmesi gerekir, bu genişletmek için elverişli Boya boya ömrünü uzatır.

Roof Soffit PVDF kaplı Alüminyum Panel, mimarın ve tasarımcının tamamında, geri dönüşümlü karakteri ve çevreye zararı olmadan da popülerdir.


1, Pop perçin Roof Soffit PVDF kaplı Alüminyum Panel-1.jpg

2, Montaj braketi

3, Köpük

4, Alüminyum kaplama paneli

5, Kendinden kılavuzlu vida

6, Dolgu

7, Kare çelik boru

8, Açı çelik

9, Set vidaları

10, Genişletme vidası

Roof Soffit PVDF kaplı Alüminyum Panel-2.jpg


广州海印又一城.jpgIMG_3608.JPGIMG_3913.JPG广州海印又一城.jpg12 bizim hakkımızda 2.jpg


15 联系 方式 2.jpgSorgulama