Ahşap tahıl Küpeşte Aluminyum Panel

Ahşap tahıl Küpeşte Aluminyum Panel

Belirtimi: özelleştirilmiş

Kalınlık: genellikle 1,5-3,0 mm

Yüzey işleme: termal transfer baskı

Hammadde: alüminyum alaşım 1100, 3003, 5257, 6061 serisi

Ülke-in başlangıç: Guangdong Çin

Ürün ayrıntıları

Merdiven Küpeşte yayalar bir Konveyör bant sayesinde taşıma bir yoludur. Küpeşte pakette kullanılan malzemeler koordinasyon ve mimari tasarım emniyet yerine dikkate almak gerekir. Piyasada yaygın olarak kullanılan ahşap tahıl Küpeşte alüminyum Panel ve paslanmaz çelik plaka malzemelerdir.  Ve Asansör veya Merdiven Küpeşte daha geniş kullanılır.

Asansör ve Küpeşte alüminyum Panel atipik alüminyum kaplama paneli tercih ederler ve böylece kapalı alan çizgileri akıcılık ve bütünlük ahşap tahıl alüminyum Panel ürünleri, renk uyumu, yürüyen merdiven ve diğer parçaları ile birlikte, bağlantısı kurulamadı.

Ahşap tahıl Küpeşte alüminyum Panel sorunsuz yükleme kullanılan, çerçeve sistemi, istikrarı sağlamak için alüminyum panel ile doğrudan bağlı ve düşmek kolay olmayacak ve farklı hafif tank olacak şekilde tasarlanmıştır, dekoratif etkisi çok iyidir. Ahşap tahıl alüminyum panel yeni bir çevre koruma dekorasyon malzemesi haline geldi ve günümüzde daha fazla ve daha fazla projeleri modern iç ve dış dekorasyon ahşap tahıl alüminyum panelinde geçerli.


1、Steel köşeli ayraçWood grain Handrail Aluminum Panel-1.jpg


2、Expansion vida


3、Self-dokunarak vida


4、Angel çelik


5、Countersunk perçin


6、Alum köşeli ayraç


7、Aluminum Masası

Wood grain Handrail Aluminum Panel-2.jpg


DSCN9649.JPG DSCN9651.JPG IMG_2774.JPG

IMG_2787.JPG  IMG_2788.JPG
15联系方式2.jpg


Sorgulama