Ahşap tahıl alüminyum Duvar panosu

Ahşap tahıl alüminyum Duvar panosu

Belirtimi: özelleştirilmiş

Kalınlık: genellikle 1,5-3,0 mm

Yüzey işleme: termal transfer baskı

Hammadde: alüminyum alaşım 1100, 3003, 5257, 6061 serisi

Ülke-in başlangıç: Guangdong Çin

Ürün ayrıntıları

Guangdong Bahe İnşaat malzemeleri A.ş., Ltd şirket gelişiminin önemli bir göstergesi olarak özel yenilik oldu. Biz İtalyan ahşap tahıl transfer teknoloji tanıtmak, işletmek ve ahşap tahıl duvar alüminyum panel ürünlerin farklı kişilik geliştirmek. Yüksek kalitede muhteşem desen, doku gerçekçi, katı desen giyim renk ahşap tahıl duvar alüminyum panel için piyasa talebi karşılamak ve sanayi teşvik.

Ahşap tahıl alüminyum Duvar panosu ana fonksiyonu binanın dekoratif etkisidir. Bu duvar korumak, duvar, dayanıklılık sağlamlığını arttırmak, duvara yararlı ömrünü uzatmak yayılımının duvar işlevinin kullanımı geliştirmek. Ahşap tahıl duvar alüminyum paneller duvar geliştirmek aynı zamanda ısı yalıtımı ve ses yalıtımı kapasitesi, binanın sanatsal efektler geliştirmek, çevre güzelleştirmek. Uygun yükleme, büyük ölçüde yapı dekorasyon süresini kısaltabilir.

Ahşap tahıl alüminyum panel yeni bir çevre koruma dekorasyon malzemesi haline geldi ve günümüzde daha fazla ve daha fazla projeleri modern iç ve dış dekorasyon ahşap tahıl alüminyum panelinde geçerli.


5 节点图标题.png

1、Steel köşeli ayraçWood grain Aluminum Wall Panel-1.jpg


2、Expansion vida


3、Self-dokunarak vida


4、Angel çelik


5、Countersunk perçin


6、Alum köşeli ayraç


7、Aluminum Masası


Wood grain Aluminum Wall Panel-2.jpg


广州保利国际贸易中心7.JPG  广州保利国际贸易中心 (31).JPG
15联系方式2.jpg


Sorgulama