Anodize alüminyum Panel

Anodize alüminyum Panel

Belirtimi: özelleştirilmiş

Kalınlık: genellikle 1,5-3,0 mm

Yüzey işleme: Anodik oksidasyon tedavi

Hammadde: alüminyum alaşım 1100, 3003, 5257, 6061 serisi

Ülke-in başlangıç: Guangdong Çin

Ürün ayrıntıları

Anodize alüminyum panel, anot metal yüzey oksitlenmiş alüminyum, oluşturan iletken elektrolit asit elektroliz yoluyla doğal olarak kalın oluşturulan ve ek bir katman, katman oksit film değil iyi Alümina katman koruyucu film olmayacak düşmek. Her parça alüminyum anodize panel yapmak bir yüksek teknoloji gerektirir.

Anodize edilmiş aliminyum panel yüzey işleme teknolojisi sıradan resim teknolojisinden farklıdır, elektrik akımı ile iletken asidik elektrolit elektroliz, yapmak için böylece alüminyum, alüminyum metal yüzey oksidasyon anot yapılan yüzey, iyi Alümina koruyucu film kalın bir tabaka büyüyecek, bu tabaka oksit film, bir ek değil kat, kapalı düşecek değil.

Anodize alüminyum panel güçlü metal hissederek ve ilâ gem-grade ve sıfırdan direnci yüksek sertlik alüminyum panel görünümü anot tedavisidir, anodize alüminyum kaplama var güçlü kirliliği: temiz, basit kolay koruma, Hayır parmak izleri, temizlik, tasarlamak yok korozyon basit.

Başka bir kapalı alüminyum kaplama panele karşılaştırarak, bu high-end chambers, Havaalanı, konferans salonları, sergi salonları ve diğer yerlerde daha lüks ve kullanılan olacak.


1、pop perçinAnodized Aluminum Panel-1.jpg

2、Alum köşeli ayraç

3、Foam

4、Aluminum kaplama paneli

5、Self-dokunarak vida

6、Sealant

7、Square çelik boru

8、Angel çelik

9、set vida

10、Expansion vida
Anodized Aluminum Panel-2.jpg


888A0750.jpg  广州万达广场 (8).jpg

IMG_6744.JPG  广州云峰珠宝城 (16).jpg
15联系方式2.jpg


Sorgulama