PVDF Kaplı Alüminyum Petek Panel

PVDF Kaplı Alüminyum Petek Panel

Şartname: özelleştirilmiş

Kalınlık: özelleştirilmiş

Yüzey İşlem: PVDF kaplı, polyester toz boyalı, hermal transfer baskı, mermer efektli işleme

Hammadde: alüminyum alaşımı 1100, 3003, 5257, 6061 serisi

Menşe ülke: Guangdong Çin

Ürün ayrıntıları

PVDF Kaplamalı Alüminyum Petek Panel imalat teknolojisi havacılık endüstrisidir. Dış duvar dekorasyonunda, iyi dayanıklılığı ve yüksek mukavemeti ile yaygın olarak kullanılır. Alüminyum petek panel sadece dayanıklı değil aynı zamanda mükemmel düzlüktedir. Alüminyum bal peteği kompozit panelleri katlanabilir ve esnektir ve iyi bir işleme performansı sağlar. Ayrıca, isteğiniz için çeşitli yüzey işleme seçenekleri mevcuttur. Panel çoğunlukla florokarbon panel kaplamalı alüminyum panelleri benimser. Florokarbon rulo öncesi kaplamalı alüminyum panel için kritik bir nokta, sürekli rulo kaplama tekniğini kullanmasıdır, alüminyum panel kaplaması bir kerelik bir süredir. Bu nedenle, kaplamada mükemmel düz, pozitif kalite ile binaların dış duvarını uzun süre parlak renkte tutabilir. Uzun süre güneşe, yağmura veya endüstriyel atık gaz kirliliğine maruz kaldıktan sonra, açıkça

Pre-roll kaplama alüminyum paneller, iyi yapışma ve hava direncine sahip olan alüminyum panellerin püskürtülmesinden daha parlaktır.

PVDF Kaplı Alüminyum Petek Panel özellikleri: 1, yangın 2, korozyona dayanıklı 3, çevre koruma 4, sökmek ve monte etmek kolay düz 5, yüksek dereceli.


PVDF Kaplı Alüminyum Petek Panel-1.jpg

PVDF Kaplamalı Alüminyum Petek Panel-2.jpg


FILE0000 (2369).jpgFILE0000 (2408) .jpg

蜂窝铝板.jpg氟碳蜂窝铝板.png广州云峰珠宝城 (11).jpg11 我们 的 工 厂 标题 .jpg
Sorgulama