Sütun alüminyum petek paneli

Sütun alüminyum petek paneli

Belirtimi: özelleştirilmiş

Kalınlık: özelleştirilmiş

Yüzey işleme: boyalı, PVDF polyester toz boyalı, hermal transfer baskı, mermer etkisi tedavi

Hammadde: alüminyum alaşım 1100, 3003, 5257, 6061 serisi

Ülke-in başlangıç: Guangdong Çin

Ürün ayrıntıları

Sütun alüminyum petek Masası ayağı iç ve dış dekorasyon temsilcisi malzemelerden biridir. Ürün kompozisyon:

1. alüminyum ön panel kullanımı yüksek kaliteli alüminyum alaşım plaka için belgili tanımlık substrate, kalınlığı 0,7 ~ 1,2 mm.

2. alüminyum alt paneli kullanımı yüksek kaliteli alüminyum alaşım plaka için belgili tanımlık substrate, kalınlığı 0.5 ~ 1.0mm.

3. alüminyum gözpetekli çekirdeğe kullanma çekirdek materyali altıgen alüminyum gözpetekli çekirdeğe sahip olanlar, alüminyum folyo kalınlığı 0,04 ~ 0,07, kenar uzunluğu 5-6mm olduğunu.

4. iki bileşenli polimer epoksi film ve epoksi reçine yapıştırıcı.

Yüksek mukavemetli, hafif, iyi düzlük, Yangın geçirmez, ses yalıtımlı, ısı yalıtımı, mükemmel hava direnci, iyi yüzey pürüzlülüğü sütun alüminyum petek paneli avantajları vardır ve kolay temizlenir. Alüminyum petek kaplama paneli farklı özelliklere ve boyutları tüm son derece yüksek doğruluk ve bozulma kolay avantajına sahip ve en yüksek yoğunluk ve Eğilme Dayanımı olan en hafif ağırlığı ile ulaşabilirsiniz bir eşsiz böylece şu anda inşaat sektöründe tercih edilen hafif malzeme yapmak diğer malzemelere kıyasla. Sütun alüminyum petek Panel açık ve kapalı Oda ayağı dekorasyonda yaygın olarak kullanılır.


Column Aluminum Honeycomb Panel-1.jpg

Column Aluminum Honeycomb Panel-2.jpg


5.jpg 6.jpg

IMG_2223.JPG IMG_3444.JPG 深圳机场 (50).jpg11 我们的工厂标题.jpgSorgulama