Bambu alüminyum petek paneli

Bambu alüminyum petek paneli

Belirtimi: özelleştirilmiş

Kalınlık: özelleştirilmiş

Yüzey işleme: Bambu karmaşık

Hammadde: alüminyum alaşım 1100, 3003, 5257, 6061 serisi

Ülke-in başlangıç: Guangdong Çin

Ürün ayrıntıları

3 产品特征标题.png

Bambu alüminyum petek Masası yeşil dekoratif malzemeler yeni bir türüdür. Alüminyum panel ve bambu malzeme mükemmel Alman gelişmiş kompozit teknolojisi ile kombine ve yüksek mukavemetli termoplastik yapışkan sistemi vardır bileşik, ürün yapısı sağlam ve terk etmek kolay değil.

Doğa, çevre koruma, yeşil savunan dekorasyon ve bugün, bambu alüminyum petek paneller benzersiz özelliklere, mükemmel iç kalite ve hoş doğal doku ile sürdürülebilir kalkınma vurgulayan ile ilgili olarak, Ana Ürünler modern dekoratif malzeme olur.

Bambu alüminyum petek Panel yeşil, doğal dekoratif etkisi için dönüş yaygın mimari dekorasyonda kullanılan yerli ve yabancı İnşaat tarafından tercih. Bahe şirket farklı bambu şerit alüminyum petek tahtası, kalınlık özellikleri ve bambu Cilt stili seçime bağlı panel kalınlığı şartı sağlamak, çekirdek kalınlığı ve benzeri Petek, özelleştirilmiş bambu alüminyum petek olun panelleri. Bu ana dekoratif doğa ve zararsız özelliği ile modern zamanlarda bir üründür. Ses yalıtımı, ısı yalıtımı, Yangın geçirmez ve yüksek rüzgar direnci, alüminyum mükemmel performansı ile bileşik petek paneli yoğun olarak uygulanan iç ve dış dekorasyon için.


5 节点图标题.png

1、M8 asılı kutupBamboo Aluminum Honeycomb Panel-1.jpg


2、Rivet


3、Aluminum petek paneller


4、Joint


5、Special alüminyum şeridi


Bamboo Aluminum Honeycomb Panel-2.jpg


4.jpg  虎门国际购物中心 (19).jpg

虎门国际购物中心 (20).jpg  深圳华润1234  (18).jpg  竹铝蜂窝板.png11 我们的工厂标题.jpgSorgulama