Delikli Galvanizli Çelik Tavan

Delikli Galvanizli Çelik Tavan

Şartname: özelleştirilmiş

Kalınlık: genellikle 1.0-1.5 mm

Yüzey İşlem: polyester toz boya, PVDF kaplı

Hammadde: alüminyum alaşımı 1100, 3003, 5257, 6061 serisi

Menşe ülke: Guangdong Çin

Ürün ayrıntıları

Delikli galvanizli çelik tavan, yüksek sertlikte, yüksek stabilitede, onurlu, yapılandırılmış ve zamanla düşmeyecek. Galvanizli çelik tavan sistemi, yüksek pürüzsüzlük ve kalınlık arz ediyor. İki örneği vardır. Biri düz, diğeri delikli. Delikli olan yuvarlak tutun, kare tutun, prizmatik delik, dikdörtgen, erik delik, vb stiline sahiptir Ayrıca, özellikleri ve renk için özelleştirilebilir.

Delikli galvanizli çelik tavan, toz boya, boya püskürtme veya pvdf boya ile kaplanmış yüzey olabilir. İnsanlar, gerçek kullanım ortamına göre uygun boya yolunu seçebilirler.

Delikli galvanizli çelik tavan, gelecekte giderek daha fazla pazar payına sahip. Ulusal enerji stratejisine göre, demir kaynağı nedeniyle galvanizli çelik levha yaygın olarak kullanılmaktadır ve çelik levha intention aliminyumdan daha iyidir. Uluslararası pazarda Delikli galvanizli çelik tavan, güzel ve düz yüzeyi için yüksek düzeyde uygulanmaktadır. Tavan süslemeleri için yüksek standartlar olmasına rağmen, Delikli galvanizli çelik tavan talepleri karşılamaktadır.

Bahe şirketi tavanı düzleştirmek ve aynaya benzemek için en zorlu tekniğe meydan okuyor. Üst teknoloji, iyi işleme tesisi ve yılların tecrübesi ile tavanı yapma, Bahe şirketi ürününün test edilmesine devam edebilir.


1,8 mm asılı direk delikli galvanizli çelik tavan-1.jpg

2, 50 ana omurganın asılı parçaları


3,50 ana omurga


4, Z şeklindeki omurga askı parçaları


5, Z-biçimli omurga


6, Z-şeklinde alüminyum tavan


delikli galvanizli çelik tavan-2.jpg


钢板 天花 (1) .jpg

钢板天花 (2).JPG
16 kişi 3.jpg


Sorgulama