Ahşap tahıl Alüminyum Tavan

Ahşap tahıl Alüminyum Tavan

Belirtimi: özelleştirilmiş

Kalınlık: genellikle 0,5-1,2 mm

Yüzey işleme: polyester toz boyalı, termal transfer baskı

Hammadde: alüminyum alaşım 1100, 3003, 5257, 6061 serisi

Ülke-in başlangıç: Guangdong Çin

Ürün ayrıntıları

Ahşap tahıl Alüminyum Tavan şık tavan bir türüdür. Ahşap tahta yerini alır ve bir çevre dostu tavan olur. Ahşap tahta ile karşılaştırın, ahşap tahıl Alüminyum Tavan hafif, nem geçirmez, ısı yalıtım ve korozyon direnci bir avantaja sahiptir. Çünkü bu çekici ve doğal ahşap tahıl Alüminyum Tavan otel ve alışveriş merkezi içinde yaygın olarak kullanılır.

Ahşap tahıl Alüminyum Tavan düz çizgi türü, açık çerçeve, çeşitli renk ve esnek tasarım nedeniyle bu yıl popüler. Ahşap tahıl Alüminyum Tavan düzenli hat ve kısa ve şık tarzı göstermek için açık katman vardır. Ayrıca, bu tür bir tavan yüklemek ve ortadan kaldırmak çok kolaydır.

Ahşap tahıl Alüminyum Tavan uzunluğunda 6 metre içinde özelleştirilebilir. Kullanılabilir kalınlığı 0,5 mm 1.2 mm olduğunu. Yüzeyi ahşap tahıl bitti net ve canlı tahıl, mükemmel hava direnci, yanmaz ve çevre dostu bir avantaja sahiptir.

Bahe şirket yapmak olan doğruluk ve yüzey'nın mükemmellik muayene olarak standart, kaliteli ahşap tahıl Alüminyum Tavan müşteri için üretmek için. Bahe teknoloji İtalya transfer ahşap tahıl sağlanması tavan'ın güzellik, mükemmel hava direnci, korozyon direnci ve dayanıklılığı getir.


1、8mm asılı kutupwood grain aluminum ceiling-1.jpg


U şeklinde alüminyum baffle 2、The salma


3、U-şekil alüminyum baffle Ankastrewood grain aluminum ceiling-2.jpg


虎门国际购物中心 (10).jpg  虎门国际购物中心 (25).jpg

惠州华贸中心 (36).JPG 惠州华贸中心 (54).JPG 惠州华贸中心.JPG

Sorgulama